RaWood

RAWOOD

Z  miłości do ....

drewna

   

Czy marzysz o meblu z duszą, meblu, który opowie Ci swoją historię, zaklętą w jego kształcie i materiale z którego jest wykonany. Czy zapach  drewna przypomina Ci cudowne dni kiedy poczułeś nagrzaną słońcem drewnianą łódkę, stodołę pełną aromatycznego siana, czy rozpalony słońcem pomost wiodący w głąb jeziora? A może szukasz równowagi i spokoju ukrytych w prostych formach, mebli wykonanych z szacunkiem dla materiału i przyrody.

My też zapragnęliśmy czegoś wyjątkowego, z historią, z duszą, poruszającego wyobraźnię. Czegoś co jest unikatowe, odkrywcze i jedyne w swoim rodzaju,  co nadaje  niepowtarzalny klimat wnętrzom. Z pasją, miłością do drewna, poszanowaniem tradycji  tworzymy meble RaWood.

Nasze nowoczesne formy meblarskie są efektem odważnej interpretacji starych kształtów i materiałów. Drewno, źródło naszego natchnienia, nadaje się do tego doskonale. To, co wcześniej mogło być fragmentem starego domostwa, zabudowań gospodarczych, stodoły, kilkudziesięcioletnim pniem na którym rąbano drewno, poprzez nasze nowatorstwo zyskują nowe życie. Metal jest jego wdzięcznym partnerem podkreślającym autentyczność formy.

Deski pochodzące z różnych źródeł, takie, które zostały już zakonserwowane, wraz z upływem czasu i poddane licznym atmosferycznym wpływom - stwardniały z upływem lat dąb, szlachetny  orzech, subtelna sosna, efektowna olcha. Drewno, w różnych wybarwieniach, także nowe, ale umiejętnie obrobione, jest dla nas źródłem licznych  inspiracji. Stosowane przez nas elementy metalowe są wyjątkowe. Perfekcyjnie i precyzyjnie połączone z dokładnymi spawami,  niewidocznymi  mocowaniami, tak by nic nie odwracało uwagi od uroku mebla.

Każdy etap naszych twórczych działań, to misterne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Staramy się z drewna wydobyć to, co w nim najważniejsze - jego naturalne piękno. Oryginalna forma naszych mebli, pozwala na wykreowanie niepowtarzalnych, wysublimowanych wnętrz o indywidualnym, nowatorskim charakterze.

Nadajemy nową dekoracyjną funkcję elementom o innym przeznaczeniu. To naprawdę innowacyjne i oryginalne. Nasze wyroby to efekt pasji. Każdemu detalowi poświęcamy wiele czasu, przez co  meble są jedyne w swoim rodzaju. Wykonujemy również  meble zainspirowani przestrzenią Klienta na jego indywidualne życzenie.

Jeśli poszukujesz oryginalności i czegoś wyjątkowego, stworzonego z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły właśnie to znalazłeś. Wybierając nasz meble  do domu, mieszkania, loftu, czy biura dodasz mu szczególnego charakteru, podkreślisz swoją indywidualność, a doskonale i trwale wykonane meble z duszą, będą Cię cieszyć przez długie lata.

Wejdź na stronę RaWood i sobacz nasze stoły i meble z drewna litego.